DOBITNICI

Dobitnici nagradne igre "Finish, Cillit Bang i Lysol nagradna igra u Konzumu"


1x Električni MTB bicikl Giant Roam E+ GTS 2021

Davor Bojničić, Sesvetski Kraljevec


2x Električni romobil MS Energy Neutron N1

Darko Čunčić, Zagreb
Nataša Tomić-Strelec, Varaždin


47x poklon paket proizvoda

Marijana Ačkar, Sesvete
Željko Jurkić, Vinkovci
Domagoj Kopričanec, Koprivnica
Vlasta Šućur, Zagreb
Suzana Sabolić, Lukač
Kristijan Manzoni, Rijeka
Mira Morović, Zaprešić
Silvija Kosec, Prelog
Jasmin Čataković , Zagreb
Sandra Bači, Koprivnica
Goran Bilobrk, Zagreb
Milan Grgurić, Zagreb
Nada Krček, Koprivnica
Draženka Kuzminski, Bednja
Tomislav Tomašković, Zagreb
Ivan Kleković, Zagreb
Mira Toplak, Varazdin
Tomislav Barači, Dugo Selo
Zlatko Tonković, Zagreb
Ljubica Gršetić, Velika Gorica
Perica Minđek, Sveti Ilija
Edina Fajković, Zagreb
Narcisa Košutić-Smiljanić, Koprivnica
Marko Mađarić, Nedelišće
Anica Mirosavljević, Zagreb
Alisa Omeragić, Zagreb
Mirela Češkić, Zagreb
Ivana Šandrić, Betina
Emanuel Hladnić , Virje
Ivanka Bašić, Split
Slavica Mirosavljević, Podvinje
Tatjana Vošten, Fažana
Jasna Ratkajec, Vrbovec
Marija Kloss, Vinkovci
Dino Dvorski, Osijek
Igor Mudrinić, Zagreb
Ivo Vukoje, Zagreb
Ivan Včilovski, Zagreb
Milivoj Mitrović, Zagreb
Sanja Kantor, Bilje
Denis Jambrošić, Pula
Blanka Ratković, Osijek
Damir Valić, Rijeka
Ivana Karlović, Donja Lomnica
Ljiljana Španić, Sračinec
Zoran Turuk, Zagreb
Ivan Pleić , Koprivnica


Dobitnici nagradne igre "Finish, Cillit Bang i Lysol nagradna igra u SPAR-u i INTERSPAR-u"


6x ekskluzivni SuperChef kulinarski on-line tečaj

Josipa Perica, Sesvete
Slavica Sertić, Đakovo
Iva Škarica, Ivankovo
Branka Košutić, Koprivnica
Slavica Mirosavljević, Podvinje
Tina Ivanišević Grabovac, Zagreb


6x Bosch štapni mikser + kuharska knjiga HRVATSKA ZA STOLOM

Narcisa Košutić-Smiljanić, Koprivnica
Suzana Vukušić, Punat
Marijana Dvorski, Bistra
Kosijenka Rogović, Umag
Ivana Jarnević, Karlovac
Boris Maričić, Novi Vinodolski


Poklon paket proizvoda

Marinko Karačić, Zadar
Mario Vrbanec, Prelog
Aleksandar Knežević, Imotski
Mirjana Ormanec, Virje
Valentina Vuksanović, Slavonski Brod
Suzana Ković, Split
Julijan Varga, Mursko Središće
Anica Mirosavljević, Zagreb
Krešimir Mirosavljević, Podvinje
Vesna Mijaljević, Zadar
Ankica Barčan, Pakrac
Branka Pavelić, Zagreb
Ivana Radan, Zaprešić
Dinko Glibušić, Ivankovo
Boris Jelavić, Zagreb
Kristina Grgić, Osijek
Dario Bagić, Rijeka